O firmie

W ofercie sklepu znajdą Państwo OKNA DACHOWE firmy FAKRO, oferta jest niezwykle bogata i z pewnością dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

W ofercie firmy FAKRO znajdą Państwo Okna dachowe oraz cały asortyment uzupełniający.

 Okna możemy podzielić w zależności od:

  • Sposobu otwierania oraz przeznaczenia które dzielą się na okna obrotowe, uchylno-obrotowe, o podwyższonej osi obrotu, balkonowe, panoramiczne, do domów pasywnych, kolankowe, wyłazowe termoizolacyjne, o podwyższonej osi obrotu z naświetleniem dolnym, okna do dachów płaskich, okna oddymiające.

  • Warunków użytkowania pomieszczenia. Do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności zalecane są okna tworzywowo - aluminiowe lub okna drewniane zabezpieczone specjalną powłoką poliuretanową która zabezpiecza okno przed wilgocią oraz okna drewniane malowane lakierem bezbarwnym przeznaczone do pozostałych pomieszczeń.

  • Termoizolacyjności - okna dachowe różnią się termoizolacyjnością, ma na to wpływ rodzaj użytego pakietu szybowego oraz konstrukcja okna. W ofercie znajdują się standardowe okna dwuszybowe, trzyszybowe oraz superenergooszczędne okna przeznaczone do budownictwa pasywnego.

 

Oferta firmy FAKRO to nie tylko okna dachowe to również wszelkiego rodzaju akcesoria typu: rolety zewnętrzne do okien dachowych, żaluzje,  rolety wewnętrzne, moskitiery, akcesoria montażowe, schody strychowe oraz automatyka.

 

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu a w razie pytań do kontaktu. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w każdej kwestii,

 

Życzymy udanych zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl